img

Misyonumuz

FENTA Otomotiv sürekli artan üretim ve ürün yelpazesiyle Konya'da üretimini sürdürmektedir. Konusunda uzman teknik elemanları ile teknolojideki ve sektördeki gelişmeler yakından takip edilmektedir.

FENTA Otomotiv Orjinal standartlarda üretilen parçalar dünyanın çok çeşitli satış noktalarına ulaşmıştır. Ürünlerimiz standartlara göre en az 3 kat daha uzun ömürlüdür.

FENTA Otomotiv çok sayıda marka için gerekli fren ve debriyaj sistemlerinin teminatını sağlayarak müşterilerinin bu alandaki ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm sunmaktadır. Geniş marka çeşitliliği sayesinde gereken parçalar hızlı bir şekilde temin edilmiş olur. Böylece bakım ve tamir işlemlerinde zaman kaybı ortadan kalkmış olur.

FENTA Otomotiv ailesi çevreye, müşterisine ve ülkeye kazandırdığı pozitif artışın ve katma değerin mutluluğunu yaşamaktadır. Girişimci, dinamik, yetkin kadrosu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla FENTA Otomotiv zirveye doğru hızla yoluna devam etmektedir. Bugün 'sürekli gelişmek için kaynak oluşturmak' amacıyla geleceğe kalıcı ve güçlü adımlarla ilerleyen bir FENTA Otomotiv var.

FENTA Otomotiv sürekli artan üretim ve ürün yelpazesiyle Konya'da üretimini sürdürmektedir. Konusunda uzman teknik elemanları ile teknolojideki ve sektördeki gelişmeler yakından takip edilmektedir. FENTA Otomotiv Orjinal standartlarda üretilen parçalar dünyanın çok çeşitli satış noktalarına ulaşmıştır. Ürünlerimiz standartlara göre en az 3 kat daha uzun ömürlüdür.

İletişime Geçin
docxfilePDF