E-Katalog

Orjinal standartlarda üretilen parçalar dünyanın çok çeşitli satış noktalarına ulaşmıştır. Ürünlerimiz standartlara göre en az 3 kat daha uzun ömürlüdür. Çok sayıda marka için gerekli fren ve debriyaj sistemlerinin teminatını sağlayarak müşterilerinin bu alandaki ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde çözüm sunmaktadır. Geniş marka çeşitliliği sayesinde gereken parçalar hızlı bir şekilde temin edilmiş olur. Böylece bakım ve tamir işlemlerinde zaman kaybı ortadan kalkmış olur. Envai çeşit üretilen ürünlerimiz hakkında bilgi almak için kataloğumuzu indirebilirsiniz.

img
img
30yıllık tecrübe

Yılların Bize Kazandırdıkları ile Siz de Kazanacaksınız

Fenta Otomotiv ailesi çevreye, müşterisine ve ülkeye kazandırdığı pozitif artışın ve katma değerin mutluluğunu yaşamaktadır. Girişimci, dinamik, yetkin kadrosu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Fenta Otomotiv zirveye doğru hızla yoluna devam etmektedir. Bugün ‘sürekli gelişmek için kaynak oluşturmak’ amacıyla geleceğe kalıcı ve güçlü adımlarla ilerliyoruz…

Markalar

bg

İletişime Geçin

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya aklınıza takılan soruları sormak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Konuyla alakalı tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

İletişime Geçin
docxfilePDF